kiss.com.pl

kiss.com.pl – moda, uroda, zdrowie

prezent do domu
Zakupy

Jaki prezent do domu wybrać?

Wiele osób chce uczcić zakup nowego domu imprezą, na którą zaprasza znajomych lub sąsiadów. Na takie wydarzenie najlepiej przynieść prezent, aby pomóc gospodarzom w aranżacji nowego lokum, które jest powodem wyprawienia imprezy. Jednak jaki prezent do domu najlepiej sprawdzi się w takich okolicznościach? Jakaś ozdoba? Może coś praktycznego? Oto kilka uniwersalnych propozycji:

Zestaw naczyń

Zastawa stołowa jest jednym z najważniejszych elementów każdego mieszkania. Każdego dnia ludzie używają kubków, misek, czy talerzy do jedzenia i picia. Jednak naczyń nigdy nie za wiele, ponieważ bardzo łatwo mogą się one potłuc, zwłaszcza przy przeprowadzce. Dlatego kilka dodatkowych elementów zastawy na pewno przyda się każdemu gospodarzowi. Mimo swojej praktyczności, zastawa stołowa jest także świetnym elementem ozdobnym, dzięki czemu prezent może być zarówno przydatny, jak i elegancki.

Zasłony i firany

Okrycia okienne ze starego mieszkania prawie nigdy nie pasują do pomieszczeń w nowym lokum. Dlatego po przeprowadzce każdy, kto pragnie odrobiny prywatności, przymierza się do kupna nowych firan i zasłon. Można go w tym wyręczyć, kupując je jako prezent dla gospodarza. Będą one zarówno zdobiły wnętrze mieszkania, jak i napełniały domowników poczuciem komfortu i prywatności.

Klasyczny obraz

Prezentowanie przedmiotów stojących często sprawia gospodarzowi kłopot, ponieważ aranżacja mieszkania wymaga dokładnego rozplanowania, tak aby było one praktyczne, eleganckie i przestronne. Dodatkowy mebel może pokrzyżować plany właściciela domu lub zwyczajnie skończyć w garażu, czy też na strychu. Z kolei ściany prawie nigdy nie są ciasno zapełnione, dlatego każdego ucieszy wiszący obraz, którego treść pasuje do jego gustów. Może to być wspólne zdjęcie, napis motywacyjny, bądź po prostu obraz związany z zainteresowaniami gospodarza, ale na pewno zawsze dostanie on honorowe miejsce na ścianie jednego z pomieszczeń.

Wygodna poduszka

Kolejnym dobrym pomysłem na prezent do domu jest dobrze wykonana, elegancka poduszka. Dom to miejsce, w którym każdy chce zapewnić sobie wygodę i miejsce do odpoczynku, a nic nie pozwala na komfortowy wypoczynek tak bardzo jak dobrze uszyta poduszka. Trzeba pamiętać, aby zwrócić uwagę zarówno na poszewkę, jak i wypełnienie poduszki, aby dobrze trafić w gusta gospodarza. Ciekawym rozwiązaniem może być poduszka z personalizowanym nadrukiem, na której można napisać miłe słowa związane z relacją osoby dającej prezent i właściciela domu, lub po prostu wydrukować na niej wspólne zdjęcie. Na pewno umili to wypoczynek każdemu, dla kogo ważne są relacje z innymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *