kiss.com.pl

kiss.com.pl – moda, uroda, zdrowie

organizery do łazienki
Dom

Jak dobrać odpowiednie organizery do łazienki?

W większości łazienek możemy zauważyć najróżniejsze organizery. Małe szafki pod zlewem, dodatkowe szafki na ręczniki, półki na kosmetyki… wszystko to można nazwać organizerami łazienkowymi. Ich różnorodność jest na tyle szeroka, że wiele osób ma problem z wyborem choćby jednego produktu tej kategorii. Jakie są najpraktyczniejsze organizery do łazienki? Wybrać produkt wiszący, czy stojący? Czy dany organizer będzie pasował do naszej łazienki? Aby odpowiedzieć na te pytania wystarczy szybka analiza najpopularniejszych typów organizerów.

Klasyczne szafki pod umywalkę

Trudno natrafić na umywalkę, która nie miałaby pod sobą przynajmniej jednej, malutkiej szafki. Nic w tym dziwnego, w końcu idealnie zapełniają one pustą przestrzeń pod umywalką, a także sprawiają, że wszystkie potrzebne nam podczas porannej pielęgnacji produkty są na wyciągnięcie ręki. Co więcej, pasują one do każdego typu kompozycji, niezależnie od tego czy jest ona minimalistyczna, czy nawet staromodna. Problemem może się okazać wybór między szafką wiszącą a stojącą. Chociaż pozornie szafki stojące znacznie prościej wstawić pod umywalkę, a także są one łatwe do przestawienia podczas remontów, to według opinii publicznej znacznie lepiej sprawdzają szafki wiszące. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi tu o utrzymywanie czystości. Zdecydowanie łatwiej jest wyczyścić przestrzeń pod szafką przymocowaną do ściany, niż w przypadku stojącego organizera. Dlatego dla osób, które nie planują częstych przemeblowań, znacznie lepiej będzie zamontować szafkę wiszącą pod zlewem.

Organizer naścienny

Coraz większą popularnością cieszą się organizery naścienne. Wisząca obok lustra płyta wypełniona koszyczkami i wieszakami pozwoli nam elegancko ułożyć wszystkie kosmetyki i produkty codziennego użytku, bez konieczności szukania ich po małych szufladkach w stanie porannego skołowania. Jest to też dobre rozwiązanie dla osób przyjmujących gości, aby łatwo pokazać im z jakich kosmetyków i produktów mogą korzystać w łazience. Tego typu organizer nie sprawdzi się natomiast w małych ubikacjach, ponieważ wywoła on poczucie ciasnoty u użytkownika łazienki i będzie prezentował się znacznie gorzej, niż w przypadku większego pomieszczenia.

Prosta półka

Jeśli mamy dużo akcesoriów, które lubimy mieć w naszym polu widzenia, dobrym rozwiązaniem będzie montaż półki łazienkowej. Sprawdzi się ona praktycznie wszędzie, a dzięki samoprzylepnym gwoździom i taśmom dwustronnym nie musimy martwić się o zniszczenie kafelków naściennych. Prosta, praktyczna półka to jedno z najlepszych rozwiązań organizacji rzeczy w łazience.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *