kiss.com.pl

kiss.com.pl – moda, uroda, zdrowie

jak nakładać korektor pod oczy
Uroda

Jak nakładać korektor pod oczy i ukryć niedoskonałości?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że skóra pod oczami jest zdecydowanie delikatniejsza i cieńsza niż na reszcie twarzy. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że w okolicy powiek najpierw widać różne oznaki upływającego czasu. Warto wiedzieć, że praktycznie żadna dorosła kobieta nie ma tak perfekcyjnej cery, by zrezygnować ze stosowania korektora.

Korektor pod oczy jest w stanie odmłodzić spojrzenie

Jak nakładać korektor pod oczy? Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie pokrycie nim powierzchni skóry w kształcie trójkąta. Należy mieć świadomość, że podstawa będzie znajdowała się pod dolną powieką oka, z kolei wierzchołek jest skierowany w stronę policzka. Wspomniany kształt zarówno ukryje cienie pod oczami, jak i stworzy doskonałą iluzję liftingu. Warto wiedzieć, że rozświetlający korektor można bez większego problemu zaaplikować pod linią brwi. Przedstawicielka płci pięknej będzie mogła dzięki temu zamaskować ewentualne oznaki niewyspania.

W przypadku, gdy głównym problemem kobiety są cienie pod oczami, rekomendowane jest postawienie na korektor w odcieniu różowo-brzoskwiniowym. Będzie on w stanie perfekcyjnie ukryć sino-niebieską tonację skóry. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że produkty znajdujące się w ofercie asortymentowej renomowanych producentów doraźnie rozjaśnią skórę, jak i przywrócą spojrzeniu zdrowy wygląd. Godny uwagi jest również fakt, że znajdujące się w korektorze proteiny nie tylko wygładzą, ale również nawilżą delikatną skórę.

Korektor kryjący zamaskuje niedoskonałości

Kobietom, którym zależy przede wszystkim na zamaskowaniu ewentualnych niedoskonałości skóry pod oczami, rekomendowane jest zaopatrzenie się w korektor kryjący. Należy mieć świadomość, że wspomniany preparat będzie w stanie nie tylko kamuflować rozszerzone naczynka, ale również przebarwienia. Warto wiedzieć, że można bez żadnego problemu nałożyć go na górną powiekę. Dzięki temu przedstawicielka płci pięknej uniknie osypywania się cieni do powiek, a także osadzania się ich w nierównościach skóry.

Godny uwagi jest fakt, że korektor kryjący doskonale sprawdzi się także w przypadku chęci ukrycia wyprysków. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wtedy w pierwszej kolejności pokrycie krostki zielonym korektorem, a następnie produktem w kolorze skóry. Wysokiej jakości kryjący korektor punktowy świetnie będzie maskował niedoskonałości, a także wyrówna koloryt cery. Ponadto zawiera w swoim składzie bardzo dużą liczbę składników pielęgnacyjnych, których zadaniem jest stymulowanie syntezy kolagenu. Redukowane są w ten sposób zmarszczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *